Divino Blog


Pozrite sa na novinky, postrehy a tipy zo sveta PR našimi očami.

#social

Ako sme komunikovali počas korona krízy pre klienta Hubert J.E.?

Aj keď si aktuálne užívame uvoľnené opatrenia a s radosťou sa socializujeme aj inak, ako prostredníctvom Zoomu či Skypu, radi by sme si zhrnuli, ako sme počas obdobia „koronakrízy“ reagovali v komunikácii pre klienta, s ktorým život chutí.

#pr

Biela Perla sa vám stará o krásny úsmev a my sa na tom podieľame!

Vždy nás veľmi teší, keď sa z projektovej spolupráce s klientom (neplánovane) stane dlhodobá – paušálna spolupráca. Je to akési zadosťučinenie nielen za dosiahnuté pozitívne výsledky, ale najmä za vloženú energiu, nápady a zanietenie urobiť pre klienta viac ako očakáva.

#pr

Komunikácia pharma klientov v čase korona krízy

Pandémia koronavírusu zmenila situáciu na Slovensku zo dňa na deň. Z domovov sa stali kancelárie, rodičia suplovali učiteľov a v neposlednom rade niektoré biznisy dostali červenú. To sa samozrejme premietlo aj do zmeny komunikácie produktov a značiek. Niektoré pozastavili spoluprácu, iné sa naštartovali a zo situácie chceli vyťažiť maximum. Flexibilita a rýchle rozhodnutia boli a stále sú veľmi dôležité.

#social

Z karantény do office – 3 ponaučenia pre social media manažéra

Obdobie karantény spôsobenej koronavírusom už na Slovensku hodnotíme ako uzavretú kapitolu. Sociálne siete mnohým komunitám pomohli rýchlo a efektívne koordinovať svojich členov. Nielen Facebook aktivoval nové možnosti podpory dobrovoľníckych a záchranných skupín. Absolútna prítomnosť technologického fenoménu medzi nami ukázala svoje veľké pozitívum.

#event

Komunitné eventy ako ukážka života novostavby

Práca v agentúre pre developerského klienta zahŕňa aj aktivity ako sledovanie stavieb, ich život od fázy vizualizácií a makiet až po reálne zhmotňovanie nových budov. Až s príchodom obyvateľov však príde do rezidenčných projektov život. Pôvod stavebnej inžinierky je vo mne zakorenený a pri takýchto pracovných príležitostiach si hovorím, že to všetko dáva zmysel. A z tej tvrdej, chladnej, betónovej stavby je zrazu domov pre množstvo rodín. Komunita.