Divino Blog


Pozrite sa na novinky, postrehy a tipy zo sveta PR našimi očami.

#pr

Ženy verzus muži alebo inšpiratívne fotenie so Zlatou Studňou

Keď sa spojí zaujímavá myšlienka a skvelý klient, ktorý ocení dobrý nápad, nemôže z toho vzniknúť nič iné, ako skvelý výsledok. A tak sme sa jedného dňa pustili spolu s našim klientom Zlatá Studňa do inšpiratívneho fotenia, ktoré malo zároveň hlbší odkaz pre verejnosť.

#

CASE STUDY: Vyše 42 tisíc zostieraných žrebov vo veľkej letnej súťaži v Cinema City

Tak ako po iné roky, aj tento rok si pripravilo Cinema City pre nadšencov kina Veľkú letnú súťaž, v ktorej vyhrával každý.  High priorita pre nás znamenala len jedno, urobiť aj nemožné, aby sme dostali info o akcii čo najširšiemu okruhu našej cieľovej skupiny

#

Hľadáme PR kolegov

Otvárame dvere novým kolegom. Do našich radov hľadáme juniora a seniora, ktorí budú s nami zdieľať pracovné úspechy v našom domčeku na Brezovskej.

#news

DIVINO školenia

Pre našich klientov nie sme len agentúrou, ktorá pripravuje návrhy podľa zadaní, ale snažíme sa byť aj ich poradcami a partnermi nielen v oblasti online marketingu a trendov, ale aj v oblasti PR a influencer marketingu. Jedným z našich cieľov je vzdelávať a nebáť sa ukázať ako pracujeme.

#news

Ako v sebe vzbudiť kreativitu?

Odpoveď na túto otázku ponúkal týždňový www.creativityworkshop.com v Barcelone, ktorý som absolvovala koncom júna 2019. DIVINO sem vycestovalo aj vďaka podpore Národného podnikateľského centra (www.npc.sk, www.sbagency.sk), ktoré poskytuje komplexnú pomoc pre malých a stredných podnikateľov. Bol to naozaj veľký zážitok dopriať si celý týždeň na vzdelávanie v tomto prekrásnom meste s úplne novými inšpiratívnymi ľuďmi. O naše zážitky sa s vami radi podelím.