Divino Blog


Pozrite sa na novinky, postrehy a tipy zo sveta PR našimi očami.

#news

Hľadáme ONLINE MANAGERA

Veľmi sa tešíme, že sa nám postupne rozrastá portfólio klientov, a preto hľadáme nové posily do tímu DIVINO. Konkrétne Junior online manažéra.

#pr

Ako a kde získať peniaze na fungovanie neziskových organizácií a nestratiť motiváciu pri ich vedení?

Mali sme tú česť, že sme sa ako agentúra stali spolutvorcami inšpiratívneho workshopu pre neziskové organizácie, školy a združenia na tému: Kde získať prostriedky na fungovanie organizácií a ako odprezentovať svoju činnosť. Celá konferencia sa konala pri príležitosti 10. rokov Nadácie Volkswagen Slovakia a niesla názov #InšpirujSa.

#

FOMO – Fear of missing out

         Sociálne siete využívame dennodenne, pracujeme s nimi, komunikujeme cez ne a žijeme na nich osobné životy. Ani my v Divino...

#

Ako pracovať s predsudkami zákazníkov voči značke?

Na nedávnej konferencií Marketing That Sells 2018, ktorú organizuje Inform Slovakia, sme mali tú česť vyspovedať štyroch odborníkov na marketing a komunikáciu. Za jeden stôl zasadli 3 muži a 1 žena - šarmantná Jana Hoosová, spolumajiteľka bratislavského bistra Žufaňa, Ronald Lupták, marketing director Heineken Slovakia, ktorý si plní sen aj ako príležitostný vodič električky, Marek Mikle, riaditeľ úseku marketingu Union poisťovne a Tomáš Bezák, vedúci úseku komunikácie Lidl Slovenská Republika.

#

Oplatí sa vycestovať na marketingovú konferenciu do zahraničia?

Vzdelávanie sa na konferenciách do nášho agentúrneho života neodmysliteľne patrí, preto sme pred pár dňami opäť na jednu zavítali. Tentokrát sme sa vybrali na OnBrand’18 do Amsterdamu (www.conference.onbrand.me), ktorá patrí medzi najlepšie marketingové konferencie a kde sa stretávajú experti na komunikáciu z celého sveta. DIVINO sem vycestovalo aj vďaka podpore Národného podnikateľského centra (www.npc.sk, www.sbagency.sk), ktoré poskytuje komplexnú pomoc pre malých a stredných podnikateľov.