Divino Blog


Pozrite sa na novinky, postrehy a tipy zo sveta PR našimi očami.

#news

DIVINO hľadá copywritera!

Plánuješ kariéru v PR a marketingu? Tak potom si na správnom mieste.

#news

DIVINO hľadá nových kolegov!

Do nášho mladého a kreatívneho tímu hľadáme PPC a SEO špecialistov, ktorí sa neboja zodpovedne a dlhodobo pracovať na realizácii marketingových plánov hlavne v PPC platformách.

#social

Hviezdy Instagramu vytvorené počítačom si získavajú obľubu značiek

Vďaka internetu a sociálnym sieťam sa otvorili nové možnosti sebapropagácie a pojem „influencer“ už máme pevne zakorenený v našom jazyku vďaka internetu a sociálnym sieťam. Donedávna sme ako influencera vnímali predovšetkým človeka, ktorý svojimi názormi a myšlienkami dokáže ovplyvniť svoje okolie. V súčasnosti však influencerom nemusí byť ani skutočný človek.

#news

Odmietnutie spolupráce je v poriadku, ignorácia nie.

Veľa blogov sa v súčasnosti zaoberá tým, ako zlepšiť komunikáciu, ktorá sa presunula z „face-to-face“ do väčšieho množstva online meetingov, telefonátov alebo e-mailov, ktorých je zrazu mnohonásobne viac. Avšak zabúda sa na dve slová, ktoré s touto situáciou v online priestore súvisia. Na slušnosť a rešpekt.

#news

Osvojte si týchto 7 základných krokov a posuňte online mítingy v roku 2021 na nový level

Času bolo dosť. Je jasné, že ešte nejakú chvíľku pobudneme najmä v online priestore, mali by sme teda posunúť naše virtuálne komunikačné zručnosti na ďalšiu úroveň. Naučte sa vďaka drobným zmenám vyťažiť maximum z meetingov, webinárov, online prezentácií a video-konferencií.