#social

Júlové #TopPäť DIVINO

Martina 12.7.2018 1435 pozretí

Víkendové letné čítanie na tému, čo nové máme vo svete sociálnych médií. ☺

Instagram – Už ste si pozreli všetko!

Určite sa vám stalo, že ste si z nudy aspoň 10-krát otvorili Intstagram a bezcieľne scrollovali Feed. Teraz však na vás vybehne upozornenie, že už ste naozaj všetko podstatné videli a môžete sa vrátiť k práci.

 

Instagram – Ask me!

Instagram Stories prinášajú novú fičúru v podobe otvorených otázok, ktoré prinesú väčší engagement pre blogerov alebo značky. Doteraz ste mohli dať iba anketu, kde sa dalo hlasovať za A alebo B a teraz môžete položiť otázku, na ktorú vám fanúšikovia môžu odpovedať celou vetou alebo to využiť tak, že vyzvete fanúšikov, aby sa vás opýtali čo len chcú a vy odpoviete v Stories.

Instagram – Miliarda užívateľov mesačne prekonaná

Presne tak, táto sociálna sieť rastie veľmi rýchlo a vďaka neustále novým možnostiam v organickom či platenom obsahu sa stáva obľúbenou nielen u marketérov, ale aj u užívateľov mladšej a strednej vekovej kategórie a samozrejme u značiek.

 

Facebook – Info and Ads

Celkom malá vec, ktorá sa objavila na ľavej lište každej Facebook profilu značiek. Keď si na to kliknete, tak zistíte niekoľko zaujímavých informácií o konkurencii. A to, kedy bola stránka založená, či niekedy zmenila meno a to najdôležitejšie, aké sponzorované posty jej aktuálne bežia. V prípade medzinárodných profilov si to viete filtrovať podľa krajín.

#InstagramTestuje

Hneď dve veci, a to button MUSIC a KOLÁŽE v Stories priamo bez toho, aby ste museli používať ďalšie aplikácie.

Zdroj obrázku: newsfeed.cz

 

 

Martina

Sociálne média sú pre ňu záľubou aj prácou. Má svojský humor, rada cestuje a fotografuje. Na Instagram alebo analóg. V každom meste vždy hľadá cukráreň, lebo zbožňuje sladké.
#pr

Zvýšenie povedomia o bezpečnosti na cestách vďaka projektu Jazdím Ford Pre Život

Prvé augustové dni sa naša agentúra spolu so značkou Ford postarala o hladký chod pokračovania akcie #JazdimFordPreŽivot. S radosťou sme...

#pr

Ciele firmy verzus ciele zamestnancov

Aké aspekty treba mať na zreteli? Čo ovplyvňuje napĺňanie cieľov a ich realizáciu? Okrem technológie, procesov, zdrojov sú to predovšetkým ľudia. Ako však s nimi pracovať?