Divino Blog


Pozrite sa na novinky, postrehy a tipy zo sveta PR našimi očami.

#social

Čo pozitívne a čo negatívne nám prinášajú sociálne siete v tomto období?

Sociálne siete v čase koronavírusu prinášajú nielen pozitívne, ale aj negatívne prvky do nášho každodenného života.

#pr

Čo sa deje v marketingu a komunikácii tieto dni?

Tí, čo ma poznajú vedia, že nie som veľmi za slohové práce. Preto aj tento blog nebude dlhý a možno nevystihne všetky uhly pohľadov, ale cítim potrebu zdieľať to s vami. V komunikácii a marketingu sa z dôvodu „koronavírusu“ dejú veci, ktoré by takto pred týždňom málo kto z nás predpokladal. 

#social

TikTok vás pohltí!

O TikToku sa veľa hovorí a píše, avšak pokiaľ si ho nevyskúšate na vlastnej koži, tak nepochopíte. Už po dvoch hodinách som si povedala, že Instagram je nuda a nikdy ma nepohltí tak ako TikTok. Aktuálne dosiahol hranicu 1,5 miliardy stiahnutí a na App Store je štvrtou najsťahovanejšou aplikáciou roku 2019. Navyše za pár videí z mobilu som dostala za pár hodín 5000 pozretí a vyše 200 lajkov, ktoré by som na Instagrame zbierala mesiace.

#event

Ako na eko event?

V našej agentúre máme šťastie na klientov, ktorí ponúkajú maximálnu kvalitu či už v podobe produktov alebo služieb. Každý jeden klient, s ktorým pracujeme  dlhodobo alebo len projektovo, nám dáva možnosť vymýšľať a realizovať stratégie a kampane, ktoré významovo presahujú „obal“. To znamená, že i keď je samotný produkt, alebo služba, ktorú komunikujeme smerom k médiám či verejnosti dôležitá, snažíme sa o to, aby sa tieto veci vnímali v širšom zábere.

#pr

Podnetný klient je motiváciou

Pracovať s náročným klientom je drina. Na druhej strane je príjemné, že vie, čo chce ale aj to, čo nechce. Mantinely sú vymedzené na určité aktivity, ktoré však následne môžu vyrásť do obrovských kampaní, alebo skvelých momentov.