Divino Blog


Pozrite sa na novinky, postrehy a tipy zo sveta PR našimi očami.

#event

Ako vyťažiť z online eventu maximum?

Aktuálna situácia s koronavírusom zmenila zo dňa na deň fungovanie každého z nás. Stretávanie „face to face“ sa obmedzilo na minimum. V dôsledku toho vznikol jeden veľký otáznik čo s eventmi a tlačovými konferenciami? Urobíme to online!

#event

Podpora komunitného života prostredníctvom spoločných susedských aktivít

Pri výbere vlastného bývania už dávno nejde len o dispozíciu bytu. Treba rozmýšľať v širších súvislostiach. Presne tak sa nad projektmi zamýšľa aj klient ITB Development a pri svojom rezidenčnom projekte zvolil zaujímavý koncept vnútroblokov medzi bytovkami tak, aby sa susedia, deti ale aj dospelí, mohli spoločne stretávať a tráviť čas zaujímavými aktivitami.

#news

Aj Divino prechádza „ na zelenú“ !

Za posledné roky sledujeme meniaci sa spôsob,akým spoločnosti pristupujú k svojim zamestnancom a priestorom, v ktorých fungujú. Stúpa trend...

#social

„Karanténna“ výzva s klientom Dr. Oetker #peciempreteba sa stáva pravidelnou súčasťou nášho contentu

V marci sa svet okolo každého z nás zúžil na niekoľko metrov štvorcových, a to malo veľký vplyv aj na komunikáciu jednotlivých značiek na sociálnych sieťach. Snaha povzbudiť ľudí a presunúť myšlienky fanúšikov na sociálnych sieťach Dr. Oetker na iné veci sa začala pred Veľkou nocou otázkou, ktorú sme položili našim fanúšikom. Chceli sme poznať ich názor či by aj v týchto ťažkých časoch mali záujem zapojiť sa do našej už tradičnej Jarnej súťaže. Ohlasy boli pozitívne a nesmierne povzbudzujúce, čo nás veľmi potešilo, a preto sme sa ju rozhodli spustiť aj tento rok, a potešiť tak našich fanúšikov skvelými cenami.

#social

Ako sme komunikovali počas korona krízy pre klienta Hubert J.E.?

Aj keď si aktuálne užívame uvoľnené opatrenia a s radosťou sa socializujeme aj inak, ako prostredníctvom Zoomu či Skypu, radi by sme si zhrnuli, ako sme počas obdobia „koronakrízy“ reagovali v komunikácii pre klienta, s ktorým život chutí.