Divino Blog


Pozrite sa na novinky, postrehy a tipy zo sveta PR našimi očami.

#social

8 rád ako zvládnuť krízu na sociálnych sieťach

Čo v prípade, keď nastane situácia, ktorá môže uškodiť reputácii značky a ohroziť tak niekoľkomesačnú, či dokonca niekoľkoročnú prácu klienta a vášho tímu? Ste na takúto situáciu dostatočne pripravený? Otestuj sa s nami.

#social

9 top Instagram toolov, na ktoré nedáme dopustiť

Spísali sme niekoľko toolov (nástrojov), ktoré sa zídu pri správe Instagram účtu každému social media managerovi, či špecialistovi a ktoré radi využívame interne aj u nás v agentúre. Bez nich to jednoducho nejde, respektíve ide, ale iba s čiastočným efektom. Poďme sa teda pozrieť na top 9, ktoré sú väčšinou free, ľahko stiahnuteľné a jednoduché na obsluhu.

#social

Livestreamuj ako expert

Bola iba otázka času, kedy sa na sociálnej sieti Facebook objaví funkcia livestream – živé vysielanie. Týmto strategickým krokom prilákal Zuckerberg zámerne pozornosť množstva užívateľov konkurenčných služieb ako Periscope, Meerkat, Twitch, či YouTube. Niet sa čomu čudovať, veď čo môže byť autentickejšie a mať väčší potenciál, ako sa spojiť v priebehu niekoľkých sekúnd naživo so svojimi fanúšikmi, priateľmi a vytvoriť si vlastné publikum?

#pr

5 tipov ako na virálne videá

S virálnymi videami je to ako s láskou na prvý pohľad – stačí ju uvidieť a viete, že je to ona. No dobre, možno to nie je až také romantické, povedať však dopredu, kedy a či vôbec bude video virálne, je rovnako ťažké. Musíte to jednoducho uvidieť.