Divino Blog


Pozrite sa na novinky, postrehy a tipy zo sveta PR našimi očami.

#

Ako pracovať s predsudkami zákazníkov voči značke?

Na nedávnej konferencií Marketing That Sells 2018, ktorú organizuje Inform Slovakia, sme mali tú česť vyspovedať štyroch odborníkov na marketing a komunikáciu. Za jeden stôl zasadli 3 muži a 1 žena - šarmantná Jana Hoosová, spolumajiteľka bratislavského bistra Žufaňa, Ronald Lupták, marketing director Heineken Slovakia, ktorý si plní sen aj ako príležitostný vodič električky, Marek Mikle, riaditeľ úseku marketingu Union poisťovne a Tomáš Bezák, vedúci úseku komunikácie Lidl Slovenská Republika.

#

Oplatí sa vycestovať na marketingovú konferenciu do zahraničia?

Vzdelávanie sa na konferenciách do nášho agentúrneho života neodmysliteľne patrí, preto sme pred pár dňami opäť na jednu zavítali. Tentokrát sme sa vybrali na OnBrand’18 do Amsterdamu (www.conference.onbrand.me), ktorá patrí medzi najlepšie marketingové konferencie a kde sa stretávajú experti na komunikáciu z celého sveta. DIVINO sem vycestovalo aj vďaka podpore Národného podnikateľského centra (www.npc.sk, www.sbagency.sk), ktoré poskytuje komplexnú pomoc pre malých a stredných podnikateľov.

#pr

Zvýšenie povedomia o bezpečnosti na cestách vďaka projektu Jazdím Ford Pre Život

Prvé augustové dni sa naša agentúra spolu so značkou Ford postarala o hladký chod pokračovania akcie #JazdimFordPreŽivot. S radosťou sme...

#pr

Kedy praskne blogerská bublina?

Nie je to dávno, čo som písala o influencer marketingu, ktorý viac či menej pred rokom a pol patril medzi jeden z exkluzívnejších alebo zaujímavejších marketingových nástrojov. Avšak trh sa za ten čas zmenil a aj blogeri by si mali uvedomiť, že ak tento nástroj stratí exkluzivitu (čo sa už pomaly deje), tak tento boom opadne a značky začnú hľadať iné marketingové riešenia. A vedzte, že aj nám, agentúram, chodia podivné návrhy na spolupráce. ☺ P.S.: Článok obsahuje subjektívne názory autorky.

#social

Júlové #TopPäť DIVINO

Víkendové letné čítanie na tému, čo nové máme vo svete sociálnych médií. ☺