Divino Blog


Pozrite sa na novinky, postrehy a tipy zo sveta PR našimi očami.

#pr

4 novoročné predsavzatia správneho PR manažéra

Rok 2017 bol rokom nových výziev a fenoménov tak v oblasti marketingu, ako aj public relations. Niektoré trendy rástli (využitie influencerov), iné upadali (už tradične printové médiá) a mnohé ďalšie vznikali (A.I.). Či už ste fanúšikom novoročných predsavzatí, alebo nie, jedno je isté - tieto 4 ciele by ste si na rok 2018 mali stanoviť.

#news

Ako postaviť fungujúci tím, v ktorom je spokojný každý? V KPMG to už vedia

Sme agentúra, ktorá žije na tepe doby. Rovnako moderne si strážime aj fungovanie nášho tímu.  Rovnaké výzvy ako my riešia aj naši klienti. Bola by škoda nepodeliť sa o kvalitné know-how a preto sme pre KPMG pripravili školenie o typológiách osobností a ich fungovaní v tíme.

#news

Hľadáme kolegov

Veľmi sa tešíme, že sa nám postupne rozrastá portfólio klientov, a preto hľadáme nové posily do tímu DIVINO. Konkrétne PR manažéra a Online manažéra (juniorov aj seniorov).

#pr

Konferencia, aká u nás chýbala. Prichádzajú Mamy v pohode

Zaujíma vás výchova, zdravie, stravovanie, cestovanie či biznis matiek? Prichádza konferencia Mamy v pohode, ktorá je tým správnym miestom, kde si počas jedného dňa vypočujete mnoho tém, tradičných či kontroverzných a z rôznych pohľadov. Pre všetky ženy, ktoré už matkami sú alebo sa na materstvo ešte len chystajú. Po prvý raz už o dva mesiace v Bratislave.

#pr

S veľkou myšlienkou prichádza veľké PR

Divino malo opäť možnosť naplno ukázať svoj potenciál: komunikácia s youtubermi, tvorba webstránky, videí, online kontentu a vizuálnej identity, kreatíva pri organizovaní eventu a „práca v teréne“.